влевовправо

Застібка для броші 39 мм, колір золото. Ціна за 1 шт!
- Готово до відправки
- Код: KVFZ10
7,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (93) 448-67-81
Відділ продажу повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застібка для броші 39 мм, колір золото. Ціна за 1 шт!
Брошкам ручної роботи просто необхідні надійні застібки!
Метал міцний і довговічний: виріб буде служити довго. До того ж, тонка шпилька легко проколює будь-які види тканин і майже не залишає слідів.
Матеріал латунь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Тип | Замок/застібка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Золотистий |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
- Ціна: 7,10 ₴




