влевовправо
-9%Попільничка з кришкою та підсвіткою чорна (OK0034_1) ХІТ
- Готово до відправки
- Код: OK0034_1
269 ₴
244 ₴
+380 (93) 448-67-81
Відділ продажу повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільна попільничка це аксесуар для автомобіля, який допоможе утримувати салон авто в чистоті та порядку.
- Попільничка має компактні розміри, завдяки чому поміститься у підставці для стаканчиків, та реалізована у стильному дизайні.
- Проста у використанні, кришка відкривається без особливих зусиль, легко чститься
- Попільничка досить ємна, може вмістити багато недопалків.
- Вона має герметичну кришку, яка запобігає поширенню сигаретного запаху.
- Пристрій оснащений світлодіодом, що буде корисним при курінні в темний час доби. Також є сигаретотримач, що тільки додасть комфорту у використанні.
- Попільничка має компактні розміри, завдяки чому поміститься у підставці для стаканчиків, та реалізована у стильному дизайні.
- Проста у використанні, кришка відкривається без особливих зусиль, легко чститься
- Попільничка досить ємна, може вмістити багато недопалків.
- Вона має герметичну кришку, яка запобігає поширенню сигаретного запаху.
- Пристрій оснащений світлодіодом, що буде корисним при курінні в темний час доби. Також є сигаретотримач, що тільки додасть комфорту у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Тримач для сигарети | Да |
| Діаметр верхньої частини | 75 мм |
| Діаметр нижньої частини | 75 мм |
| Підсвічування | Да |
| Тип попільнички | Універсальна |
- Ціна: 244 ₴










