влевовправо
-9%Світловий високоякісний скляний оптичний куб призма 10x10x10 мм (AH0077) ХІТ
- Готово до відправки
- Код: AH0077
164 ₴
149 ₴
+380 (93) 448-67-81
Відділ продажу повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світловий високоякісний скляний оптичний куб призма - відмінна річ для дуже багатьох застосувань. Підійде для навчання фізиці, фотографій, прикрашення інтер'єру і як оригінальний подарунок.
- виготовлений з високоякісного скла, відмінна прикраса
- може стати улюбленим аксесуаром як для професійного фотографа, так і для фотолюбителя зі смартфоном в руках
- простий у використанні, а отримані фотографії будуть завжди привертати увагу цінителів вашої творчості
- завдяки своїм невеликим розмірам можна взяти з собою в подорож і отримати гарні креативні фотографії
- безліч застосувань для навчання, фотографій, прикраси будинку і т.д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світлофільтру | Райдужний, Поляризаційний |
| Вид товару | Світлофільтр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 149 ₴





