влевовправо
-12%Щітка для чищення ванни і плитки синя (AH0023_1) ХІТ
- Готово до відправки
- Код: AH0023_1
124 ₴
109 ₴
+380 (93) 448-67-81
Відділ продажу повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для чищення ванни і плитки - ваш вірний і надійний помічник для прибирання в домі.
- може використовуватися для чищення ванни, підлоги, плитки і при митті посуду
- підходить для сухого та вологого прибирання
- основу щітки виготовлено із спеціальних м'яких волокон, які не пошкоджують поверхню
- антибактеріальне просочення захищає від поганого запаху і цвілі
- може використовуватися для чищення ванни, підлоги, плитки і при митті посуду
- підходить для сухого та вологого прибирання
- основу щітки виготовлено із спеціальних м'яких волокон, які не пошкоджують поверхню
- антибактеріальне просочення захищає від поганого запаху і цвілі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Основне призначення | Універсальне, Для посуду, Для плитки |
| Тип | М'яка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 109 ₴







